Linkervoet van Elia in het gips

Laatste update:  1 januari 2010 14:56 info

HAMBURG - De linkervoet van Eljero Elia zit voor enkele dagen in het gips. De international van het Nederlands elftal ondervond de afgelopen weken nog steeds problemen aan de enkel waaraan hij eind november in de competitiewedstrijd tegen FSV Mainz een zware kneuzing opliep.

Foto:  ANP

Dat maakte een woordvoerder van HSV vrijdag bekend.

Elia maakte begin december, veel sneller dan aanvankelijk verwacht, zijn rentree op het veld. De aanvaller scoorde vervolgens twee keer in de wedstrijd tegen 1. FC Nürnberg.

Toch bleef hij last houden van zijn enkel. Bij nader onderzoek in Nederland bleek dat Elia naar verluidt een klein scheurtje in het bot heeft. Daarop is besloten zijn voet direct in het gips te zetten.

Trainingskamp

De voormalige speler van ADO Den Haag en FC Twente moet het gips tot volgende week dinsdag dragen, aldus de zegsman van HSV. Het is nog onduidelijk of Elia zaterdag met zijn ploeggenoten meereist voor het trainingskamp naar Belek in Turkije.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder