Jan Reker vertrekt bij PSV

Laatste update:  23 december 2009 18:35 info

EINDHOVEN - PSV moet op zoek naar een nieuwe algemeen directeur. De huidige topman Jan Reker ziet af van een nieuw contract. Hij haakt om persoonlijke redenen af.

Foto:  ANP

Zijn verbintenis in Eindhoven loopt op 30 juni 2010 af. ''Ik blijf doorwerken tot het einde van dit seizoen'', liet hij woensdag weten op de website van PSV.

De raad van commissarissen van PSV zegt de beslissing van Reker (61) te betreuren. De oud-coach van onder meer PSV en Roda JC is sinds 2007 werkzaam als algemeen directeur bij de Brabantse club.

Persoonlijke redenen

''Mijn persoonlijke redenen om niet door te gaan wegen zwaarder'', betoogde Reker. ''Het is belangrijk om dit de organisatie in een vroeg stadium te laten weten. Tot aan het einde van het seizoen verandert er nog niet zoveel.''

Ook commercieel directeur Marcel van den Bunder gaat PSV verlaten. Zijn contract, dat op 1 mei 2010 afloopt, wordt niet verlengd.

''Hij reageerde uiteraard zeer teleurgesteld, maar we kiezen voor een structuur en een oplossing voor de lange termijn'', lichtte president-commissaris Frits Schuitema woensdag toe.

Andere invulling

Hij benadrukte dat PSV de directie een andere invulling wil gaan geven. De huidige functies van commercieel directeur en algemeen directeur worden gecombineerd.

''We willen de technische poot versterken'', stelde Schuitema. ''De nieuwe directeur zal een meer uitgesproken zakelijk profiel moeten hebben. We zoeken een persoon die managementkwaliteiten, commerciële ervaring én affiniteit met voetbal verenigt.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder