Wenger gelooft niet in rentree Van Persie

Laatste update:  22 december 2009 21:54 info

LONDEN - Trainer Arsene Wenger verwacht niet dat Robin van Persie dit seizoen nog in actie komt voor Arsenal.

Foto:  AFP

''Als je erg positief bent, verwacht je hem in april terug. Maar als je dan even langer nadenkt, heb je het al snel over mei. En dan is het seizoen voorbij'', aldus Wenger dinsdag op de website van de club uit Londen.

De oefenmeester van Arsenal benadrukt dat een speler nog niet wedstrijdfit is als hij van een blessure is hersteld.

"Op dit moment kan hij helemaal niets doen. Hij zit thuis, te wachten tot hij weer wat kan doen", aldus Wenger.

''Dus mij rest niets anders dan op een enorme verrassing te hopen'', zegt hij. Van Persie raakte vorige maand tijdens een oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Italië geblesseerd aan zijn enkel.

Enkelbanden

Wenger hoopte aanvankelijk dat hij zijn aanvaller zes weken moest missen. Nader onderzoek wees uit dat Van Persie drie enkelbanden had afgescheurd, waardoor hij zo'n vier tot vijf maanden niet kan voetballen.

De trainer van Arsenal overwoog vervolgens een rechtszaak tegen de KNVB aan te spannen. De nationale voetbalbond zou de blessure van van Persie hebben onderschat.

Van Persie zelf hoopt dat hij aan het einde van het seizoen nog voor Arsenal in actie kan komen. Hij wil daarna met het Nederlands elftal op het WK in Zuid-Afrika schitteren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder