Van Gaal wil afsluiten als bondscoach

Laatste update:  3 december 2009 11:18 info

MÜNCHEN - Louis van Gaal wil na zijn baan als trainer van Bayern München zijn loopbaan afsluiten als bondscoach. Dat zegt de Nederlander donderdag in een interview met de Müncher Abendzeitung.

Foto:  ANP

''Ik wil nog één keer bondscoach zijn en deelnemen aan een groot toernooi'', aldus Van Gaal. ''Dat ontbreekt nog in mijn trainerscarrière.''

Van Gaal was van 2000 tot en met 2001 bondscoach van Oranje, maar de oud-trainer van Ajax slaagde er met Nederland niet in zich te plaatsen voor het wereldkampioenschap van 2002 in Japan en Zuid-Korea.

Van Gaal hoeft niet per se een WK mee te maken. ''Het EK van 2012, dat lijkt me ook een mooi afscheid'', zegt hij. De 58-jarige Van Gaal staat nog tot 2011 onder contract bij Bayern München.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder