Akkoord Everse en FC Zwolle

Laatste update:  20 november 2009 11:09 info

ZWOLLE - Er komt toch geen arbitragezaak tussen FC Zwolle en Jan Everse over diens ontslag als trainer.

De eerstedivisionist meldde vrijdag op de website dat beide partijen overeenstemming hebben bereikt over de beëindiging van het contract van de oefenmeester.

Everse werd eind oktober ontslagen bij de nummer negen van de Jupiler League.

Tweede keer

Het is de tweede keer dit jaar dat het contract met Everse wordt ontbonden. In maart werd de coach ook ontslagen, maar middels een arbitragezaak kreeg hij zijn plek op de bank bij FC Zwolle terug.

Daar zitten nu oud-international Jaap Stam en Claus Boekweg.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder