Rebellin moet olympisch zilver inleveren

Laatste update:  18 november 2009 00:46 info

ROME - Het Italiaans olympisch comité CONI heeft dinsdag wielrenner Davide Rebellin opgedragen zijn zilveren medaille van de olympische wegwedstrijd in Peking in te leveren.

CONI geeft daarmee gevolg aan het besluit van het Internationaal Olympisch Comité (IOC), dat de plak eerder al opeiste omdat Rebellin in april positief was bevonden.

De zege in Peking ging naar de Spanjaard Samuel Sanchez.

De Zwitser Fabian Cancellara schuift nu waarschijnlijk door naar de tweede plaats, de Rus Aleksandr Kolobnev komt dan op plaats drie.

Rebellin testte in april positief op epovariant cera. Hij moet ook zijn premie van 75.000 euro voor het zilver terugbetalen aan CONI.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder