Yu schrijft brief aan Timmer na valpartij

Laatste update:  17 november 2009 11:32 info

AMSTERDAM - De Chinese schaatsster Jing Yu, die afgelopen week Marianne Timmer ten val bracht in Thialf, is van plan de Nederlandse per post een steunbetuiging te sturen.

Foto:  ANP

"Wij schrijven een brief aan de KNSB waarin ze haar medeleven betuigt", liet bondscoach Sijtje van der Lende weten.

Eigenlijk wilde de Chinese bloemen sturen naar Timmer, maar Van der Lende laat in BN/De Stem weten niet over het adres van de schaatsster te beschikken waardoor een brief zal worden verzonden aan de schaatsbond.

Yu zelf kwam ook niet ongeschonden uit de strijd. Zij hield aan de valpartij een kleine whiplash over.

Calgary

"Ze heeft enorm last van haar nek, maar we denken dat ze begin december weer mee kan doen aan de wereldbekerwedstrijden in Calgary en Salt Lake City", vervolgde Van der Lende.

Naast de fysieke problemen kampt de Chinese volgens Van der Lende ook met een schuldgevoel. "Ze voelt zich schuldig, maar ik heb tegen haar gezegd dat iedereen rijdt voor eigen risico."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozen ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder