Pechstein vangt bot bij CAS

Laatste update:  7 november 2009 10:16 info

BERLIJN/LAUSANNE - Claudia Pechstein heeft het internationaal sporttribunaal CAS op het laatste moment vergeefs verzocht voorlopig in wereldbekerwedstrijden te mogen starten.

Foto:  ANP

De Duitse schaatsster, geschorst op basis van verdachte bloedwaarden, diende met het oog op de wereldbekerwedstrijden in Berlijn en Heerenveen (volgende week) een verzoek in haar uitsluiting twee weken op te schorten.

Het CAS liet vrijdag weten daar niet aan mee te werken.

Schade

Pechstein voerde als reden aan dat haar onherstelbare schade wordt toegebracht met het oog op de Winterspelen in Vancouver.

Volgens de instantie in Lausanne kon de vijfvoudig olympisch kampioene dat niet hard maken.

Arbitragezaak

Woensdag had het internationaal sporttribunaal al aangegeven dat de uitspraak in de arbitragezaak die de Duitse heeft aangespannen pas over een week of twee te verwachten is.

Dat oordeel zal vergezeld gaan van een schriftelijke onderbouwing. Daarvoor heeft het CAS meer tijd nodig.

Pechstein is nimmer betrapt op verboden middelen als epo of cera, noch op ongeoorloofde bloedtransfusies.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder