Nkufo in Moldavië zonder paspoort

Laatste update:  21 oktober 2009 15:40 info

AMSTERDAM - De reis van Blaise Nkufo naar Moldavië heeft woensdag meer tijd gekost dan die van de andere spelers van FC Twente.

Bij aankomst op het vliegveld in Chisinau bleek de Zwitser alleen een identiteitsbewijs bij zich te hebben, terwijl een paspoort vereist is om het land binnen te komen.

Nadat Nkufo met de nodige vertraging alsnog door de douane kwam bleek de spelersbus al vertrokken en moest de spits het laatste stuk van de trip alleen afleggen.

Twente speelt donderdagavond het derde Europa Leagueduel tegen FC Sheriff.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Geen aanbiedingen'

Poulsen maakt zich nog geen zorgen over toekomst

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Column

'Wij gaan 'm niet alsnog toegewezen krijgen, die wereldtitel van 1978. Maar pak 'm in elk geval maar van Argentinië af, zou ik zeggen.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Suarez-imitatie

Voor aanvang van het duel tussen Aston Villa en Manchester City weigert de clubmascotte van Villa de hand te schudden van zijn collega.

Bekijk de video

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Opinie

'Al het cynisme in één keer gesmolten. Even verlost van de sportuitwassen. En het was de hele week al een verademing geweest.'

Lees verder