Cavendish meldt zich af voor Parijs-Tours

Laatste update:  30 september 2009 19:08 info

PARIJS - De Britste topsprinter Mark Cavendish heeft zich afgemeld voor de wielerklassieker Parijs-Tours, die op zondag 11 oktober wordt verreden.

Foto:  ANP

Dat liet zijn ploeg Team Columbia woensdag weten. Cavendish kampt met de naweeën van een longinfectie waardoor hij vorige week ook de strijd om de wereldtitel in Mendrisio aan zich voorbij moest laten gaan.

De 24-jarige Brit won dit jaar zes ritten in de Ronde van Frankrijk. Het parkoers van Parijs-Tours is uitermate geschikt voor sprinters.

Vorig jaar was de Belg Philippe Gilbert de sterkste in de 'herfstklassieker' door Frankrijk.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder