Boom en Hoogerland in selectie WK wielrennen

Laatste update:  15 september 2009 16:05 info

NIEUWEGEIN - Bondscoach Leo van Vliet heeft Lars Boom en Johnny Hoogerland dinsdag geselecteerd voor de wegwedstrijd bij de wereldkampioenschappen wielrennen in Mendrisio eind september.

1293 Foto:  ANP

Eerder koos Van Vliet al voor Robert Gesink, Karsten Kroon en Koos Moerenhout.

De opvallende prestaties van Boom en Hoogerland in de Ronde van Spanje waren doorslaggevend voor Van Vliet.

Boom (Rabobank) won maandag de vijftiende etappe, Hoogerland (Vacansoleil) staat twaalfde in het algemeen klassement.

Voor het laatste Nederlandse startbewijs voor de wegwedstrijd bij de WK komen Laurens ten Dam, Sébastian Langeveld, Bram Tankink en Pieter Weening in aanmerking.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder