'Salaris Messi 9,5 miljoen euro per jaar'

Laatste update:  8 augustus 2009 08:38 info

MADRID - Stervoetballer Lionel Messi (22) heeft zijn contract bij Barcelona met vier jaar verlengd tot 2014. In ruil daarvoor gaat de Argentijnse aanvaller meer verdienen.

Foto:  ANP

Door de nieuwe afspraken komt het jaarsalaris van Messi uit op 9,5 miljoen euro. Daarmee is hij de bestbetaalde speler van de Catalaanse club.

Dat meldde de Spaanse tv-zender TVE vrijdag.

Begin deze week berichtte de Spaanse sportkrant El Mundo Deportivo al dat Barcelona het contract met Messi open wilde breken.

Aanleiding hiervoor was dat Messi sinds de komst van Zlatan Ibrahimovic niet langer de bestbetaalde voetballer van FC Barcelona is. Volgens de clubleiding hoort de sterspeler dat wel te zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder