Schumacher bezoekt Massa

Laatste update:  1 augustus 2009 14:47 info

BOEDAPEST - Formule 1-coureur Felipe Massa mag binnen afzienbare tijd het ziekenhuis in Boedapest verlaten. Dat heeft zijn arts Dino Altman zaterdag bekendgemaakt. ''Wij denken dat hij maandag het vliegtuig terug naar Brazilië kan nemen'', liet de privédokter weten.

ANP

Volgens Altman gaat het steeds beter met Massa, die vorige week zaterdag een zware crash beleefde met zijn Ferrari tijdens de kwalificatietraining voor de Grote Prijs van Hongarije. De Zuid-Amerikaan ontwaakte na twee dagen uit een kunstmatige coma.

''Alles gaat de goede kant op met hem. Hij loopt alweer door de gangen van het ziekenhuis. Felipe wil heel graag naar huis. Dat geeft aan dat hij zich weer goed voelt.''

Schumacher

Massa kreeg zaterdagochtend bezoek van zijn voormalige teamgenoot en racevriend Michael Schumacher. De zevenvoudige wereldkampioen wil bij Ferrari het seizoen afmaken als vervanger van de Braziliaan.

De 40-jarige Duitser moet nog wel enkele medische tests ondergaan. Zonder de media te woord te staan, verliet Schumacher na zijn gesprek met Massa het ziekenhuis.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder