Twente verbaasd over flirt tussen Feyenoord en Cissé

Laatste update:  3 juni 2009 07:47 info

AMSTERDAM - Joop Munsterman begrijpt weinig van de geruchten dat Roda JC-aanvaller Sekou Cissé dichtbij een overgang naar Feyenoord zou zijn. "Met stijgende verbazing volg ik de berichtgeving", zegt de voorzitter van FC Twente in De Telegraaf.

"We hebben gewoon een overeenkomst met Cissé, die bij ons een voorcontract heeft getekend. Zakelijk gezien is daar geen speld tussen te krijgen", aldus Munsterman, die met Roda JC nog om tafel moet over het transferbedrag.

"Wij hebben ook nooit iets anders gehoord dan dat hij graag bij FC Twente komt spelen, omdat hij de Champions League wil meemaken en bovendien weer met zijn landgenoot Cheick Tioté in een ploeg wil spelen."

Been

De nieuwe trainer van Feyenoord, Mario Been, zou onlangs een gesprek hebben gevoerd met de Ivoriaanse international. Bij Twente zou hij al voor drie jaar getekend hebben.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder