'Chelsea en Arnautovic bereiken overeenstemming'

Laatste update:  25 mei 2009 14:09 info

AMSTERDAM – Marko Arnautovic, aanvaller bij FC Twente, heeft een persoonlijk akkoord bereikt met Chelsea, meldt het Algemeen Dagblad. Het zou om een meerjarig contract gaan. De club uit Enschede moet nog wel in overleg met Chelsea.

Foto:  ANP

Twente wil ruim 15 miljoen euro hebben voor de Oostenrijkse international, zo valt te lezen in de krant.

Chelsea wil vooralsnog niet verder gaan dan 12 miljoen. De verkoop van Arnautovic zou hoe dan ook de grootste transfer zijn in de geschiedenis van de club uit Enschede.

Eerder was er al interesse vanuit Italië. Landskampioen Inter Milan was in gesprek met de 19-jarige aanvaller. Toen Chelsea zich meldde koos Arnautovic toch voor de Engelse topclub.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder