'PSV wil Vennegoor en Raitala'

Laatste update:  20 mei 2009 11:06 info

AMSTERDAM - Nu het voetbalseizoen voor PSV is afgelopen, kijkt de club vooruit naar volgend seizoen. Jan Vennegoor of Hesselink en de Fin Jukka Raitala worden gevolgd, meldt De Telegraaf.

Foto:  Infostrada Sports

Vennegoor, die onlangs aangaf dat een terugkeer naar PSV momenteel niet aan de orde is, heeft nog steeds geen nieuw contract getekend bij zijn huidige werkgever Celtic.

Algemeen directeur Peter Lawell van Celtic zegt: "We praten pas na de competitie met Jan over zijn toekomst". De Schotten spelen komend weekend hun laatste wedstrijd.

Raitala

Jukka Raitala wordt ook gevolgd door de scouts van PSV. De voetballer van HJK Helsinki speelt zowel aan de linker- als aan de rechterkant in de defensie.

Zaakwaarnemer Alex Kroes vertelt: "De interesse van PSV is serieus. Ze zullen hem tijdens het EK onder-21 nogmaals bekijken en ik neem aan dat ze daarna een beslissing nemen."

Ten Hag

Volgens De Telegraaf wil PSV woensdag bekend maken dat Erik ten Hag de technische staf komt versterken. De assistent-trainer van FC Twente staat al langer in de belangstelling van de Eindhovenaren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Roland Garros

'Op papier heeft Sijsling een redelijke loting. Müller is ervaren, heeft een gevaarlijke service, maar gravel is zijn minste ondergrond.'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder