Schotland heeft keepersprobleem tegen Nederland

Laatste update:  4 maart 2009 09:54 info

AMSTERDAM - Schotland treedt in de WK-kwalificatiewedstrijd op 28 maart tegen het Nederlands elftal mogelijk aan met een andere doelman. Dit liet de Schotse bondscoach George Burley dinsdag doorschemeren.

Foto:  Infostrada Sports

Hij maakt zich zorgen over het gebrek aan speeltijd voor zijn eerste keeper, Craig Gordon, die bij Sunderland zijn plek kwijtgeraakt is. "Het is iets waar ik nog naar moet kijken".

Mogelijke vervanger van Gordon in wedstrijd eind maart is Allan McGregor. "Allan is in vorm bij Glasgow Rangers", aldus de keuzeheer. "Hij heeft in de oefeninterland tegen Argentinië ook laten zien op internationaal niveau goed te kunnen presteren."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Pijnlijke nederlaag'

Guardiola ziet FC Barcelona achterop raken

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder