Manchester City laat Kaka niet los

Laatste update:  16 januari 2009 10:56 info

MILAAN - Manchester City en zijn schatrijke eigenaren blijven bij hun voornemen de Braziliaan Kaka naar Engeland te halen voor een olietanker geld. Zijn werkgever AC Milan heeft donderdagavond officieel laten weten zich momenteel te buigen over een bod op de spelbepaler.

Foto:  ANP

 Bekijk video

Volgens de Italiaanse media is dat gigantisch, inmiddels in de orde van grootte van 150 miljoen euro.

Dat zou het dubbele zijn van het recordbedrag dat Real Madrid in 2001 aan Juventus betaalde voor de Fransman Zinedine Zidane. Kaka kan naar verluidt in Manchester 550.000 euro per week gaan verdienen.

''De aanbieding bestuderen wil nog niet zeggen accepteren'', lichtte een woordvoerder van Milan toe. Feit is wel dat de club tot dusver alle eerdere pogingen Kaka los te weken had afgewimpeld. ''De onderhandelingen zijn nog altijd aan de gang'', liet City-trainer Mark Hughes desgevraagd weten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder