Di Stéfano prijst 'sleutelspeler' Robben

Laatste update:  9 januari 2009 11:31 info

MADRID - Alfredo di Stéfano heeft in een interview met de radiozender van Real Madrid zijn bewondering uitgesproken over Arjen Robben.

Foto:  Novum

De levende legende van de Madrilenen denkt dat de Nederlandse aanvaller een sleutelspeler kan worden van de 'Koninklijke'.

Di Stéfano maakte wel een kleine kanttekening. ''Dan moet hij natuurlijk niet weer geblesseerd raken'', aldus de geboren Argentijn, die in de jaren vijftig met Real Madrid vijf keer op rij de Europa Cup 1 won.

Uitstekend seizoen

Robben is bezig aan een uitstekend seizoen bij Real Madrid. Zondag maakte hij nog het enige doelpunt in de competitiewedstrijd tegen Villarreal (1-0).

''Hij speelt heel sterk'', had ook Di Stéfano gezien. ''Ik ben het niet eens met de mensen die zeggen dat hij de bal teveel voor zichzelf houdt. Robben is simpelweg veel sneller dan zijn ploeggenoten.''

Lovende woorden

Ook het Uruguayaanse clubicoon José Santamaría, die net als Di Stéfano deel uitmaakte van het 'gouden' Real Madrid, had lovende woorden over voor de Nederlander. ''Hij heeft zich enorm ontwikkeld. Real Madrid heeft Robben nodig.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder