KNVB onderzoekt actie Ron Jans

Laatste update:  29 december 2008 18:07 info

AMSTERDAM - Ron Jans moet zich verantwoorden voor het opsteken van zijn middelvinger in de slotfase van de competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. De trainer van FC Groningen heeft van de aanklager van de KNVB een brief gekregen waarin tekst en uitleg wordt gevraagd.

Foto:  ANP2

Jans uitte zijn frustratie nadat Paulo Henrique in de vijfde minuut van de blessuretijd de winnende treffer had gemaakt voor Heerenveen.

Foeke Booy hoeft niet bang te zijn voor een sanctie. De trainer van Sparta spuwde voor de camera's zijn gal over scheidsrechter Michel Winter na de met 3-2 verloren wedstrijd tegen Willem II.

Rood

Daarin kreeg zijn ploeg een omstreden strafschop tegen en kon Edouard Duplan met rood  vertrekken. Ondanks de pittige uitspraken van Booy wordt er geen vooronderzoek naar hem gestart.

Mogelijk wordt er nog wel actie ondernomen tegen Andwélé Slory. De Feyenoorder zou in de wedstrijd tegen NAC Breda een elleboogstoot hebben uitgedeeld aan Kees Kwakman. De aanklager betaald voetbal beslist later op de dag of hij een vooronderzoek instelt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder