Biseswar hervat groepstraining bij Feyenoord

Laatste update:  12 december 2008 07:00 info

ROTTERDAM - Diego Biseswar heeft bij Feyenoord de groepstraining hervat. De aanvaller ontbrak de afgelopen weken wegens een knieblessure. Het duel met koploper AZ, zaterdag in De Kuip, komt voor hem nog te vroeg.

Foto:  ANP

Verdediger Timothy Derijck maakt vrijdag zijn rentree op het trainingsveld. De Belg is sneller dan verwacht hersteld van een dijbeenblessure, die hij maandag bij Jong Feyenoord opliep.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder