Thomas Dekker: Van een breuk geen sprake

Laatste update:  28 juli 2008 21:15 info

AMSTERDAM - Thomas Dekker ontkent maandag op zijn website dat er sprake is van een breuk tussen hem en de Rabobank-wielerploeg.

Foto:  ANP

"Het staat al een tijd vast dat ik na de Tour met de ploegleiding zou gaan praten over de toekomst, van een breuk is geen sprake", reageert Dekker maandag via TDmagazine op een verhaal in de Volkskrant.

Bloedwaarden

Volgens Dekker, die maandag start in het criterium van Boxmeer, is er ook niks mis met zijn bloedwaarden.

"Ik heb contact gezocht met de UCI (internationale wielrenunie), zij lieten mij per brief weten dat er geen problemen zijn met mijn bloedwaarden. Ik kan gewoon aan wedstrijden deelnemen", zei de 23-jarige coureur, die de afgelopen dagen in de Sachsen Tour reed. Dekker kreeg geen plek in de tourploeg van de Rabobank.

UCI

De Rabobank bevestigde maandag een bericht uit De Volkskrant dat de UCI het team heeft laten weten dat er iets aan hand was met het bloed van Dekker, maar dat hij wel startgerechtigd is voor koersen.

De talentvolle renner heeft nog een contract tot en met 2009 bij de Rabobank-ploeg.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder