Bettini wint in Oostenrijk

Laatste update:  7 juli 2008 17:31 info

TOBLACH - Wereldkampioen Paolo Bettini (34) heeft maandag de eerste etappe in de zestigste editie van de Ronde van Oostenrijk gewonnen. De Italiaanse wielrenner was in een bergrit van Klausen naar Toblach over 171 kilometer de sterkste sprinter in een kopgroepje van zeventien man. Hij greep ook de leiderstrui.

Foto:  ANP

De Duitser Dominik Roels reed lange tijd aan kop. Hij bouwde zelfs een voorsprong van 15 minuten op. Ongeveer 25 kilometer voor de finish werd Roels ingelopen. De Oostenrijker Gerrit Glomser eindigde achter Bettini als tweede, de Italiaan Davide Rebellin kwam als derde binnen.

De proloog moest zondag worden afgebroken wegens het slechte weer. Negen renners gingen nog wel van start, maar daarna legde de organisatie de wedstrijd stil. Alle renners kregen voor het klassement dezelfde tijd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder