Duitsland naar halve finales EK

Laatste update:  20 juni 2008 00:18 info

BASEL - Duitsland is de eerste halvefinalist van het Europees kampioenschap voetbal. De ploeg van de geschorste bondscoach Joachim Löw versloeg donderdag in Basel Portugal, dat in 2004 bij het vorige EK in de finale stond, met 3-2.

ANP

In de halve eindstrijd stuiten de Duitsers op de winnaar van Kroatië - Turkije, de wedstrijd die vrijdag in Wenen gespeeld wordt.

Bastian Schweinsteiger bracht de Duitsers in de 22e minuut op voorsprong, vijf minuten later maakte Miroslav Klose er al 2-0 van. Vijf minuten voor rust scoorde Nuno Gomes tegen, 1-2.

Michael Ballack bracht Duitsland na een uur spelen op 1-3, invaller Helder Postiga verzachtte de pijn door drie minuten voor tijd 3-2 te maken, maar dat hielp Portugal niet meer verder.

ZIE OOK:

Volledig verslag
Scolari: Te veel fouten gemaakt
Ballack: We komen uit klein dal
'Beste team uit EK gegooid'

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder