Vrouwen Acht en Mannen Acht naar Peking

Laatste update:  18 juni 2008 12:12 info

POZNAN - De Vrouwen Acht heeft zich tijdens het olympisch kwalificatietoernooi in Poznan gekwalificeerd voor de Olympische Spelen. De roeisters van bondscoach René Mijnders eindigden woensdag in de finale als tweede, achter Canada. In de Poolse stad waren nog twee tickets naar Peking beschikbaar.

Foto:  ANP

Eerder plaatsten Kirsten van der Kolk en Marit van Eupen zich in Poznan al voor de Olympische Spelen.

Mannen

Ook de Nederlandse Mannen Acht heeft woensdag de laatste kans op een olympisch ticket gegrepen. De roeiers zegevierden in de finale van het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Poznan en pakten daarmee het laatste deelnamebewijs voor Peking.

In Peking zullen er nu in totaal zes Nederlandse boten aan de start verschijnen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Op juiste plaats'

Guidetti kan zijn geluk niet op na nieuwe hattrick

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Arbiter aangevallen

In de negende divisie van Brazilië was een scheidsrechter zijn leven niet zeker na een discutabele beslissing.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Sport

Recensie

'Als je aankomt ben je altijd positiever dan de realiteit, dat heb je als trainer bij een nieuwe club ook.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Column

'Al dat 'Johan'-roepend testosteron van twintigers doet de club ook geen goed. Dat proletengedoe heeft wél invloed op de spelers.'

Lees verder