Lille verlengt contract Kluivert niet

Laatste update:  21 mei 2008 19:10 info

LILLE - Lille heeft het aflopende contract van Patrick Kluivert niet verlengd. Dat maakte trainer Claude Puel van de Franse voetbalclub woensdag bekend.

Foto:  ANP

Kluivert kwam in zijn debuutseizoen door blessures niet heel vaak in actie. De 31-jarige spits kan volgens de trainer van de nummer zeven uit de Franse competitie in de toekomst wel een goede trainer worden.

"Hij is een voorbeeld voor de jongere spelers in de groep. Hij zou een goede leermeester kunnen zijn'', aldus Puel. ,Ik weet echter niet of hij nog verder wil voetballen of dat hij misschien een trainerscarrière ambieert.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Nu weer de held'

Robben werd liefkozend ontvangen door Oranjefans

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder