Het kriebelt weer bij 'Zizou'

Laatste update:  12 januari 2008 16:27 info

PARIJS - Het begint weer te kriebelen bij voetbalgrootheid Zinedine Zidane. In een zeldzaam interview in het wekelijkse tijdschrift van de Franse sportkrant L'Equipe laat de voormalige spelmaker van Frankrijk weten dat hij stilaan verlangt naar een terugkeer in het voetbal.

Foto:  ANP

"Maar hoe, wanneer en in welke functie weet ik nog niet", gaf 'Zizou' aan.

Zidane beƫindigde zijn imponerende loopbaan na de finale van het wereldkampioenschap in Duitsland. In die verloren eindstrijd tegen Italiƫ kreeg hij een legendarische rode kaart, na een kopstoot tegen Marco Materazzi.

Afscheid

"Ik had liever op een andere manier afscheid genomen. Maar het is gegaan zoals het is gegaan. Dat incident zal mij de rest van mijn leven achtervolgen. Het is behoorlijk irritant om er steeds over te moeten praten. Daarom geef ik liever geen interviews."

Zidane is momenteel druk met het opzetten van voetbalprojecten in Marseille, de stad waarin hij als zoon van twee Algerijnse immigranten opgroeide. Ook is hij actief op andere liefdadigheidsgebieden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder