Portugese bond geeft Scolari forse boete

Laatste update:  19 oktober 2007 19:54 info

LISSABON - De Portugese bond heeft bondscoach Felipe Scolari vrijdag een boete van 35.000 euro opgelegd. De Braziliaan kreeg de straf omdat hij na het EK-kwalificatieduel met Servië (12 september) voetballer Ivica Dragutinovic probeerde te slaan.

Foto:  ANP

Eerder werd Scolari door de UEFA al voor drie duels geschorst en kreeg hij van de Europese voetbalbond een boete van 12.000 euro.

Duels

Scolari heeft inmiddels twee duels van zijn schorsing uitgezeten en moet nog toekijken bij de wedstrijd tegen Armenië. In de laatste kwalificatiewedstrijd tegen Finland zit hij weer op de bank.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Gisteren

'Verliezen niet leuk'

Captain Van Bommel baalt van nederlaag

FC Knudde

Klik voor de dagelijkse FC Knudde

Recensie

'Omdat Nigel de Jong tijdens de zomerstop steevast te veel AA-drink dronk was hij als jeugdspeler van Ajax aan het begin van elk seizoen te dik'

Lees verder
Banner NUjournaal Sport

Giroblog

Chagrijnig, onwaarschijnlijk. Woest werd hij, die woede aangedreven door de hongerklop. 'Ik heb met bidons gesmeten.'

Lees verder

NUsport Magazine

Jouw wekelijkse dosis extra sport
Volledige inhoud Word abonnee Bestel los

Formule 1 Preview

Het is een onvervalste klassieker in de autosport: de Grand Prix van Monaco. Zondag staat hij weer op het programma.

Lees verder