Meeste etappes voor Rabobank
Laatste update:
23 juli 2006 19:41
info
PARIJS - De Rabobank won de meeste etappes in de Ronde van Frankrijk 2006. De ploeg van Erik Breukink had vier dagsuccessen: twee keer door de Spaanse sprinter Oscar Freire en twee bergritten door de Rus Denis Mentsjov en de Deen Michael Rasmussen. Davitamon-Lotto en T-Mobile haalden drie dagzeges binnen.
Foto: ANP
Sprinter Robbie McEwen was voor Davitamon-Lotto drie maal de sterkste bij een massale aankomst. T-Mobile, hard geraakt door het afhaken van kopman Jan Ullrich voor de start van de Tour, won via Sergei Gontsjar twee tijdritten en had in Matthias Kessler de winnende renner in Valkenburg.
CSC (Voigt en Schleck) en Crédit Agricole (twee keer Hushovd) waren elk goed voor twee ritzeges. Quick-Step, Bouygues Telecom, Cofidis, Phonak, AG2R, Discovery Channel en Agritubel haalden een keer de dagzege binnen.
Startpagina