Atletiek

Programma dag 1 EK atletiek: 16 Nederlanders in actie

Op de openingsdag van de EK atletiek in Amsterdam komen woensdag direct zestien Nederlanders in actie.

Eefje Boons loopt de 100 meter horden. Hensley Paulina en Solomon Bockarie gaan zich bij de mannen proberen te plaatsen voor de halve finales op de 100 meter.

Voor Pieter Braun en Eelco Sintnicolaas staan de eerste vijf onderdelen van de tienkamp op het programma. Discurswerpers Erik Cadée en Rutger Smith zetten in op een plaats in de finale.

Daarnaast komen Corinne Nugter (discuswerpen), Laura de Witte, Jamile Samuel (beiden 200 meter), Lisanne de Witte, Nicky van Leuveren (beiden 400 meter), Liemarvin Bonevacia (400 meter), Menno Vloon (polsstokhoogspringen), Sanne verstegen (800 meter), Jip Vastenburg (10.000 meter) en Melissa Boekelman (kogelstoten) in actie.

Het volledige programma van dag 1:

10.45 uur: Kogelslingeren, vrouwen, kwalificatie A
10.50 uur: Tienkamp, 100 meter, mannen (Pieter BraunEelco Sintnicolaas)
11.00 uur: Hoogspringen, vrouwen, kwalificatie
11.40 uur: 100 meter horden, vrouwen, kwalificatie (Eefje Boons)
11.45 uur: Tienkamp, verspringen, mannen (Pieter Braun, Eelco Sintnicolaas)
12.00 uur: Discuswerpen, vrouwen, kwalificatie (Corinne Nugter)
12.10 uur: 200 meter, vrouwen, kwalificatie (Laura de Witte, Jamile Samuel)
12.20 uur: Kogelslingeren, vrouwen, kwalificatie B
12.40 uur: 100 meter, mannen, kwalificatie (Hensley Paulina, Solomon Bockarie)
13.10 uur: Verspringen, mannen, kwalificatie (Ignisious Gaisah)
13.10 uur: 400 meter, vrouwen, kwalificatie (Lisanne de Witte, Nicky van Leuveren)
13.25 uur: Tienkamp, kogelstoten, mannen (Pieter Braun, Eelco Sintnicolaas)
13.35 uur: 400 meter, mannen, kwalificatie (Liemarvin Bonevacia)
14.00 uur: Discuswerpen, mannen, kwalificatie (Erik Cadée, Rutger Smith)
15.30 uur: Tienkamp, hoogspringen, mannen (Pieter Braun, Eelco Sintnicolaas)
17.05 uur: Speerwerpen, mannen, kwalificatie
17.05 uur: 400 meter horden, mannen, kwalificatie
17.30 uur: 200 meter, vrouwen, halve finale (Tessa van Schagen, Laura de Witte, Jamile Samuel)
17.50 uur: Polsstokhoogspringen, mannen, kwalificatie (Menno Vloon)
17.55 uur: 3000 meter, steeplechase, mannen, ronde 1
18.25 uur: 800 meter, vrouwen, ronde 1 (Sanne Verstegen)
18.40 uur: Verspringen, vrouwen, kwalificatie
19.00 uur: 10.000 meter, vrouwen, finale (Jip Vastenburg)
19.10 uur: Kogelstoten, vrouwen, kwalificatie (Melissa Boekelman)
19.38 uur: Tienkamp, 400 meter, mannen (Pieter Braun, Eelco Sintnicolaas)

Lees meer over:

Wintertransfers Eredivisie

Wintertransfers Eredivisie
Heerenveen neemt het Noorse supertalent Martin Ödegaard op huurbasis over van Real Madrid.

Uitslagen en programma Afrika Cup

Uitslagen en programma Afrika Cup
Zestien landen strijden tot en met 5 februari in Gabon om de titel van beste Afrikaanse voetballand.
Tip de redactie