Bruidspaar ontroerd door medeleven

Laatste update:  28 april 2011 17:55 info

AMSTERDAM - Prins William en Kate Middleton zijn zeer vereerd met alle aandacht voor hun huwelijk. Het aanstaande bruidspaar vindt de compassie van mensen over de hele wereld hartverwarmend. Vrijdag trouwen William en Kate in Londen.

Foto:  AFP

"We zijn zo verheugd dat jullie zo met ons meeleven bij wat hopelijk een van de mooiste dagen van ons leven wordt", schrijft het koppel in het voorwoord van het officiële programma van de bruiloft.

"De affectie die zoveel mensen toonden tijdens onze verloving was hartverwarmend. We willen iedereen bedanken voor hun vriendelijkheid."

William en Kate kondigden in november hun verloving aan. Ze trouwen vrijdag in de Westminster Abbey in Londen waar de laatste voorbereidingen nu worden getroffen voor de grote dag.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Balkonscène

Op het balkon van Buckingham Palace gaven Kate en William elkaar de langverwachte kus.

Bekijk fotoserie (8)

Video's

Bekijk alle video's over het huwelijk op het speciale overzicht.

Bekijk video

Prince William

Britse prins William is in de wieg gelegd om koning  te worden, maar hij houdt niet van aandacht.

Lees verder

Kate Middleton

Kate Middleton is de afgelopen jaren langzaamaan voorbereid op een leven aan de zijde van prins William.

Lees verder