Gepubliceerd: 
Laatste update: 
9 oktober 2012 01:07
9 oktober 2012 01:07

GroenLinksers schamen zich

AMSTERDAM - GroenLinksers schamen zich over wat er de afgelopen periode met de partij is gebeurd.

''Ja, mensen schamen zich ontzettend. Ik ook'', zei GroenLinks-Kamerlid Jesse Klaver maandag in het tv-programma Pauw en Witteman.

''Ik had niet verwacht dat wij als GroenLinks in staat zouden zijn er zo'n potje van te maken'', stelde hij verder. ''We zijn er goed in geslaagd om een aantal zaken enorm te laten escaleren'', zei hij ook over de ontwikkelingen rond de vrijdag afgetreden partijleider Jolande Sap.

Volgens Klaver was haar gedwongen opstappen onvermijdelijk omdat het partijbestuur het vertrouwen in haar had opgezegd. ''Dan is de situatie niet meer houdbaar.''

Door: ANP
  • Deel:

Eerdere berichten

Banner NUjournaal Algemeen

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Toen in Beeld

Bijzondere nieuwsbeelden van 'vandaag' in het verleden. 

Bekijk fotoserie (100)

NUpubliek

Op NUpubliek ziet u wat politici en partijen zeggen en doen rond maatschappelijke thema's in Nederland.

Ga naar NUpubliek

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties

Peil.nl