rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Fitna 2 pas na verkiezingen klaar

Uitgegeven: 10 maart 2010 08:24
Laatst gewijzigd: 10 maart 2010 11:15

DEN HAAG - Het vervolg op de anti-Koranfilm Fitna van PVV-leider Geert Wilders komt niet meer uit voor de Tweede Kamerverkiezingen van 9 juni. ''Fitna 2 wordt spectaculair, maar het lukt echt niet voor de verkiezingen'', liet de politicus woensdag weten naar aanleiding van een bericht van de NOS.

Bekijk deel 1.

Vorig jaar maakte Wilders al duidelijk dat zijn nieuwe film de consequenties van massa-immigratie uit moslimlanden zal laten zien.

Hij zal zich daarin ook concentreren op thema's als de vrijheid van meningsuiting en de sharia, de islamitische wetgeving. Wilders zei eerder dat hij professionele hulp uit de Verenigde Staten krijgt om zijn film te maken.

Het was aanvankelijk de bedoeling de film voor de nieuwe landelijke verkiezingen uit te brengen. Maar nu die door de val van het kabinet zijn vervroegd, lukt dat niet meer.

© ANP/NU.nl

Overig nieuws

Formatie

Kabinetsformatie

Een chronologisch overzicht van alle ontwikkelingen tijdens de kabinetsformatie.

Lees verder

Oude bekenden

Koningin Beatrix en informateur Lubbers hebben een lange geschiedenis samen.

Lees verder

Rechts vs midden

Programmatisch past een rechts kabinet beter bij elkaar dan een middenkabinet.

Lees verder

Peter Wierenga

Columnist Peter Wierenga schrijft wekelijks over politiek in Nederland.

Lees columns