'VVD woedend over subsidie voor criminelenfeestje'

Laatste update:  16 februari 2010 12:45 info Bekijk op de kaart

AMSTERDAM - De VVD in Gouda is woedend. Criminele Marokkanen die daar onder meer mensen met sneeuwballen bekogelden en anderen beroofden, hebben van de gemeente geld gekregen voor een feestje tijdens oud en nieuw.

Foto:  ANP

Dat meldt De Telegraaf. De gemeente wilde zo voorkomen dat de boel verder uit de hand zou lopen, aldus een woordvoerster.

''Ze moesten aangeven hoeveel geld ze nodig hadden voor het inhuren van een diskjockey, een hapje en een drankje. Voor ons was het belangrijk dat het in de wijk rustig zou blijven rond de jaarwisseling."

De VVD vindt het niet kunnen omdat gemeenschapsgeld zonder procedures werd uitbetaald. ''Je beloont immers crimineel gedrag.''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Verkiezingen VS

Romney slaat terug richting Gingrich

Banner NUjournaal Algemeen

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Rondje om de kerk

VVD-Kamerlid Charlie Aptroot wil de discussie over 'het rondje om de kerk' heropenen.

Lees meer

Prijs voor Máxima

Prinses Máxima heeft woensdag in perscentrum Nieuwspoort de Machiavelliprijs 2011 in ontvangst genomen. 

Lees meer

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (102)