Eerste verkiezingsdebat landelijke kopstukken

Laatste update:  8 februari 2010 09:55 info

DEN HAAG - Landelijke kopstukken van de politieke partijen treffen elkaar zondag voor het eerste debat in de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen. Op Radio 1 treffen de fractievoorzitters van CDA, PvdA, VVD, SP, D66 en GroenLinks en Rita Verdonk elkaar.

Foto:  ANP

Fractievoorzitter Marianne Thieme van de Partij voor de Dieren en PVV-leider Geert Wilders doen niet mee. Wilders vindt dat hij te lang aan het lijntje is gehouden.

Thieme was niet tevreden over de opzet van het programma en de rol die ze daarin kon spelen. De fractievoorzitters van ChristenUnie en SGP zijn eveneens niet van de partij vanwege de zondagsrust.

Tot aan de verkiezingen op 3 maart staat er nog een aantal debatten gepland, voornamelijk op tv.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Verkiezingen VS

Romney slaat terug richting Gingrich

Banner NUjournaal Algemeen

Kunduz

'Kunduz' heeft GroenLinks-leider Jolande Sap pijn gedaan, zegt ze in een interview met NU.nl.

Lees meer

Rondje om de kerk

VVD-Kamerlid Charlie Aptroot wil de discussie over 'het rondje om de kerk' heropenen.

Lees meer

Prijs voor Máxima

Prinses Máxima heeft woensdag in perscentrum Nieuwspoort de Machiavelliprijs 2011 in ontvangst genomen. 

Lees meer

Nieuws in beeld

Een overzicht van de meest bijzondere nieuwsfoto's.

Bekijk fotoserie (100)