Hughes presenteert BlackBerry Bold van 6500 euro
De Brit Stuart Hughes heeft al heel wat mobieltjes opgeleukt met diamanten, platina en goud, maar zijn vrouw Katherine kan er blijkbaar ook wat van. Zij nam een BlackBerry Bold onder handen.
Mogelijk was Stuart zelf nog te druk met het pimpen van riemen. Of misschien was zijn vrouw moe van het toekijken langs de zijlijn. Hoe dan ook laat Katherine met deze BlackBerry Royal Blue Edition zien dat ze niet onderdoet voor de pimpkunsten van haar man.
Deze peperdure smartphone is opgedragen aan de Britse voetbalclub Everton FC. Het gepimpte toestel heeft nu eens geen goud of platina aan boord, maar wel een handjevol VS1-diamanten. Daartussen bevinden zich stukjes saffier die de het jaartal 1878 vormen – het jaar waarin Evertons voetbalvereniging werd opgericht.
Ten slotte heeft Katherine Hughes zich uitgeleefd met een lapje pythonleer. Deze mix van bonte materialen zorgt voor één van de duurdere BlackBerry’s op deze planeet. De gepimpte smartphone moet bij Republica Fashion zo’n 6500 euro opbrengen.


Startpagina