Brando komt met horrorgamepads
Gadgetwebwinkel Brando komt met een paar wel heel bizarre gamepads. De elektronicaverkoper uit Hong Kong introduceert drie pc-controllers die volledig zijn uitgevoerd in een ninja-, samurai- of vuurdrakenthema, overgoten met een licht horrorsausje.
Op elk van de drie gamepads zitten een paar griezelige ogen, die oplichten wanneer de controller wordt aangesloten. Ondertussen zijn ook de twee analoge stuurpookjes versierd met stukjes drakenhuid of ninja-outfit.
Terwijl de drakenpad de vorm heeft van een Xbox 360-controller, zijn de ninja- en samuraigamepads uitgevoerd in de vorm van PS3-gamepads. De functies zijn echter precies hetzelfde: er zijn twee analoge sticks, vier drukgevoelige actieknoppen, vier analoge trekkers en ze hebben ‘Dual Vibration 2 Feedback’ en een richtingsknop aan boord.
Als detail hebben alledrie de controllers iets dat de speler kan weghalen. Zo steekt er een drakenstaart onderuit de Xbox 360-achtige controller en heeft de ninjagamepad een monddoekje dat men kan verwijderen – om zich vervolgens rot te schrikken van het bizarre gebit van de Japanse strijder.
De drakencontroller, ninjagamepad en samuraijoystick zijn compatibel met alle Windows-versies vanaf Windows 2000. De controllers, die werken via usb, kosten (inclusief verzendkosten) zo’n 21 euro per stuk.


Startpagina