rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

JVC komt met nieuwe iPod-dock

Uitgegeven: 23 oktober 2009 12:15
Laatst gewijzigd: 23 oktober 2009 12:15

Een nieuwe dag, een nieuwe iPod-dock. De docking station-markt is dan ook uitermate lucratief. Ditmaal is het JVC die de markt met de XS-SR3 verder uitbreidt.

Deze iPod-dock is geschikt voor alle iPods, dus de mini, de nano, de photo, de video, de classic en de touch. Er is veel werk gestoken in zijn ontwerp. De XS-SR3 ziet er dan ook schitterend uit.

Hij heeft twee speakers die elk 2,5 Watt produceren. Hij heeft DSP en Virtual Dolby Surround voor de extra boost in audio-kwaliteit. Verder is hij voorzien van zowel een analoge en een digitale externe input.

De XS-SR3 van JVC is verkrijgbaar in het wit of zwart. Er wordt een afstandsbediening meegeleverd. Wat deze iPod-dock moet gaan kosten is niet bekend. Evenmin is bekend wanneer hij gelanceerd gaat worden.

© NU.nl/Daniel Dee

Overig nieuws

NU Mobiel

Herindeling NU.nl

NU.nl heeft enkele aanpassingen gedaan aan de navigatie van de site. Verdwaald? Alle uitleg staat hier.