Eerste tijdschrift met literaire stripverhalen op de markt

Laatste update:  8 oktober 2008 15:47 info

AMSTERDAM - In november brengt uitgeverij Podium het eerste nummer van Eisner uit, het eerste Nederlandse tijdschrift met literaire stripverhalen. Hierin staan beeldverhalen voor volwassenen, van onder meer Daniel Clowes, Peter Pontiac, Jeroen Janssen en Jean-Marc van Tol.

Van Tol (Fokke & Sukke) is tevens adviseur van de redactie: "Het uitgeven van strips en graphic novels is in Nederland een hels karwei. Dat moet je als je een normale uitgever bent natuurlijk niet doen. Je weet van tevoren dat het een verliesgevende zaak is!"

Uitgever Joost Nijsen maakt desalniettemin de belofte dat Eisner minimaal twee jaar bestaat. "Ik zou het heel laf van mezelf vinden, als ik het eerder zou opheffen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:
nu.nl | Onbekende error

Er is een fout opgetreden

De pagina die u op onze site zocht kan helaas niet gevonden worden.

Suggesties voor een mogelijk vervolg aan uw tocht

  • Keer terug naar NU.nl
  • Keer terug naar uw vorige pagina
  • Laat het ons weten indien u van mening bent dat het een fout betreft die door ons opgelost moet worden (graag met vermelding van de URL en de exacte foutmelding)
nu.nl - Scio melius - Powered by Ibuildings - Hosting by Terremark Copyright © 1998-2011 NU.nl is onderdeel van het netwerk van Sanoma Media Netherlands groep Andere sites van Sanoma Media Group:
Startpagina - Overzicht - Kieskeurig - Web-log - GoeieVraag - Schoolbank - Dnews - Vakantie.nl

Mel Gibson

Een heftige woordenwisseling tussen Mel Gibson, een vriend van de acteur en een fotograaf is gefilmd.

Lees meer

De Muziek van NU.nl

Radioprogramma van NU.nl op KX Radio.

Download podcast