Gepubliceerd: 
Laatste update: 
15 september 2012 10:57
15 september 2012 10:57

Hond houdt al zes jaar de wacht bij graf van zijn baas

AMSTERDAM - In Argentinië houdt een Duitse herder al zes jaar de wacht bij het graf van zijn baasje.

Foto:  Thinkstock

De hond liep in 2006 weg van huis nadat zijn eigenaar was overleden en werd een week later teruggevonden bij het graf van zijn baas.

Volgens de familie was Capitán, zoals de hond heet, nooit eerder op de begraafplaats geweest. Hoe het dier het graf heeft weten te vinden is dan ook een groot raadsel. Hoewel de familie herhaaldelijk heeft geprobeerd het dier mee terug te nemen naar huis, blijft Capitan terugkeren naar de begraafplaats. Dat meldt de website New York Daily News.

De hond heeft het overigens goed op zijn nieuwe plek. Volgens de directeur van de begraafplaats krijgt hij regelmatig te eten. "Soms maakt hij wel eens een ommetje, maar elke dag om precies zes uur neemt hij zijn plek op het graf weer in, gaat liggen en blijft daar de hele nacht."

Door: Nu.nl/Hans Blommaert
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Chinezen willen zwart zaad

    De zwarte zaad-markt is volgens de Shanghai Daily...

    Lees verder
  • Man te dik voor executie

    Volgens AP schoot Post dertig jaar geleden in Ohio een...

    Lees verder
  • Man kookt zijn eigen piemel

    De 23-jarige man noemt zichzelf seksueel. In maart liet...

    Lees verder

Eerdere berichten

Eerder

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (101)

Snel toilet

Een loodgieter heeft een wc op wieltjes ontworpen. Het toilet haalt snelheden van 80 km/u.

Bekijk video