Gepubliceerd: 
Laatste update: 
14 augustus 2012 09:49
14 augustus 2012 09:48

Hond overleeft val van 76 meter

AMSTERDAM - Een hond uit het Engelse Dover heeft een val van 76 meter overleefd, zonder gebroken botten er aan over te houden.

Foto:  NU.nl/Burry van den Brink

Dat meldt The Telegraph.

De eenjarige hond werd uitgelaten langs de witte kliffen in Dover toen hij een konijn zag lopen. De hond rende achter het konijn aan en viel van de klif af.

De hond werd door havenarbeiders onderaan de klif gevonden en naar een dierenarts gebracht. Daar bleek dat het dier geen botten had gebroken, maar wel een doorboorde long aan de val had overgehouden.

Volgens de baasjes van de hond gaat het nu goed met hem. Na twee dagen bij de dierenarts mocht hij weer naar huis.

Door: NU.nl/Lara Zevenberg
  • Deel:

Lees meer over

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Zwangere man wil kunnen scheiden

    Thomas, een transgender, trouwde in 2003 met Nancy....

    Lees verder
  • Hooligan schudt hand van Messi

    Bekijk hier de foto's....

    Lees verder
  • Langstzittende gevangene komt vrij

    De nu 69-jarige vrouw verdween in 1963 achter de...

    Lees verder

Eerdere berichten

Tasjesdief overreden

Voor deze boef in Colombia is de lol van tasjes jatten er wel vanaf. Wanneer hij met de buit wegrent, komt er nét een bus langstuffen. Je raadt het al: de jongen wordt met het profiel van het buswiel op zijn hoofd naar het ziekenhuis afgevoerd.

Bekijk video

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)