Gepubliceerd: 
Laatste update: 
4 augustus 2012 05:13
4 augustus 2012 09:14

Boze boer rijdt met tractor over 7 politiewagens

AMSTERDAM - Een boer die boos was over zijn arrestatie is uit protest met een tractor over zeven politiewagens gereden.

Foto:  NU.nl/L. Van Dam

 Bekijk video

Roger Pion, uit de Amerikaanse staat Vermont, werd in juli gearresteerd. Donderdag nam hij wraak en veroorzaakte met zijn actie minstens 250.000 dollar aan schade. Dat schrijft de Burlington Free Press.

Hij werd na zijn actie meteen weer opgepakt en verscheen vrijdag voor de rechter. Het politiekorps in het stadje Newport had in totaal maar 11 politie-auto's.

Meer dan de helft daarvan is nu geheel total-loss. De tractor die de boer gebruikte woog minstens 15 ton.

Door: NU.nl/Jeroen Kraan
  • Deel:

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Naked Cowboy wordt weggepest

    ...

    Lees verder
  • Wiet en alligator in kofferbak

    Het tweetal had de alligator van ruim een meter lang...

    Lees verder
  • Onhandig: lachen met mes in je mond

    De 30-jarige vrouw vertelde dokters dat ze boulimia...

    Lees verder

Eerdere berichten

Eerder

Tasjesdief overreden

Voor deze boef in Colombia is de lol van tasjes jatten er wel vanaf. Wanneer hij met de buit wegrent, komt er nét een bus langstuffen. Je raadt het al: de jongen wordt met het profiel van het buswiel op zijn hoofd naar het ziekenhuis afgevoerd.

Bekijk video

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)