Gepubliceerd: 
Laatste update: 
3 augustus 2012 03:26
3 augustus 2012 03:27

Zeldzame honkbalkaarten geveild voor half miljoen

AMSTERDAM - Een aantal honkbalkaarten die onlangs in de Amerikaanse staat Ohio op een zolder werden gevonden, zijn voor ruim een half miljoen dollar geveild.

Foto:  Getty Images

De 37 verzamelkaarten werden in 1910 weggegeven bij snoep. Dat schrijft de Washington Post.

Volgens experts is het één van de zeldzaamste vondsten ooit in de wereld van de sportkaartenverzamelaars.

De familie die de kaarten vond op de zolder van hun opa zal het geld eerlijk verdelen onder 20 neven en nichten.

Door: NU.nl/Jeroen Kraan
  • Deel:

Lees meer over

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Plutonium mee in het vliegtuig

    Volgens Statens strålevern, het Noorse agentschap...

    Lees verder
  • Leraar verzint doodrijden kind

    Ook beweerde hij eens vast te zitten in IJslandse...

    Lees verder
  • Trippend stel maakt buurt onveilig

    Donna en Phillip uit de Amerikaanse staat North...

    Lees verder

Eerdere berichten

Eerder

Walvishaai als taxi

Zo'n kans krijg je maar één keer in je leven. Dat moet deze jongen gedacht hebben toen hij in het water sprong en de vin van een walvishaai pakte.

Bekijk video

Paus zegent Harley's

Duizenden Harley-rijders vieren in Rome het jubileum van de motor. In Europa wordt dat gevierd met vier dagen feest in Rome en voor een beperkt aantal de pauselijke zegen van de tweewieler.
 

Bekijk video