Gepubliceerd: 
Laatste update: 
27 juli 2012 13:01
27 juli 2012 13:11

Bokito voor 100.000 euro ter adoptie aangeboden

AMSTERDAM - Bedrijven kunnen voor een bedrag van 100.000 euro per jaar gorilla Bokito adopteren. Belangstellenden kunnen zich melden bij de Rotterdamse Diergaarde Blijdorp.

Foto:  ANP

Dat meldt de NOS. De dierentuin laat in een reactie weten dat er geïnteresseerden zijn, maar nog geen bedrijf definitief besloten heeft om de gorilla te adopteren.

Bokito kwam in mei 2007 in het nieuws toen hij uit zijn verblijf in Blijdorp ontsnapte en een bezoekster van de dierentuin verwondde.

Blijdorp biedt meerdere dieren ter adoptie aan voor bedragen van enkele duizenden euro’s tot 100.000 euro per jaar voor Bokito. Volgens Blijdorp is Bokito door zijn ontsnapping een beroemdheid geworden en daardoor duurder dan andere dieren.

Als onderdeel van het adoptieprogramma mogen bedrijven onder strikte voorwaarden de dieren die zij adopteren, gebruiken voor promotiedoeleinden.

Door: NU.nl  | Bekijk op de kaart
  • Deel:

Lees meer over

Altijd opmerkelijk nieuws

  • Vrouw klimt gevangenis in

    Een bewaker vond Hurd zondag bij het hek van de...

    Lees verder
  • Alligators voeren met je hand

    De 63-jarige Weatherholt zou tijdens een tochtje door...

    Lees verder
  • UFO bij opening Spelen

    ...

    Lees verder

Eerdere berichten

Eerder

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Date met supermodel

Jake Davidson vroeg middels een YouTube-video of supermodel Kate Upton met hem naar het eindfeest van zijn school wilde. Dat ging helaas niet door, maar bij zijn tweede keus, Zweeds model Nina Agdal, lukte het wel.

Bekijk video