Uitgegeven: 
Laatste update: 
5 juni 2012 12:37
6 juni 2012 00:13

Moeder 'brult' ontsnapte cheetahjongen terug

SALZBURG - Twee cheetahjongen die uit een dierentuin bij het Oostenrijkse Salzburg waren ontsnapt, zijn binnen een dag teruggekeerd naar hun hok omdat ze reageerden op gebrul van hun moeder.

Foto:  ANP

Dat heeft de dierentuin dinsdag laten weten.

De dieren grepen de vrijheid nadat waarschijnlijk jongeren de deur van hun hok hadden opengezet. De politie ontdekte de loslopende jonge cheetahs niet veel later en alarmeerde de dierentuin.

Net voordat een plan werd uitgevoerd om de dieren te verdoven, reageerden ze op hun moeder die de cheetahs met luid gebrul naar huis dirigeerde. Volgens de zoo waren de dieren blij dat ze weer thuis waren.

Door: ANP  | Bekijk op de kaart
  • Deel

Meer bijzonder nieuws (advertorial)

Powered by WTF.nl
  • Griekse miljonair besteelt zichzelf

    De miljonair had het geld in een kluis liggen in zijn...

    Lees verder
  • Ballen van EK-hooligans niet veilig

    Als het beeld van ballen met tandafdrukken nog niet...

    Lees verder
  • Belgische laat poesjes toch leven

    De 21-jarige kreeg op het internet de volle laag nadat...

    Lees verder

Eerdere berichten

Eerder

Tasjesdief overreden

Voor deze boef in Colombia is de lol van tasjes jatten er wel vanaf. Wanneer hij met de buit wegrent, komt er nét een bus langstuffen. Je raadt het al: de jongen wordt met het profiel van het buswiel op zijn hoofd naar het ziekenhuis afgevoerd.

Bekijk video

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)