Schiphol eerste luchthaven met spandoekautomaat

Laatste update:  24 november 2011 12:23 info

SCHIPHOL - Wie op Schiphol zijn familielid of vrienden wil verwelkomen met een spandoek, hoeft niet langer thuis aan de slag met een laken en stiften.

Foto:  ANP

Op de luchthaven staat een heuse spandoekautomaat waar mensen zelf een exemplaar naar wens kunnen samenstellen. Dat maakte Schiphol donderdag bekend.

Het bedrijf achter de machine is BannerXpress BV. In een paar minuten is het mogelijk een spandoek te maken, van groot (3 meter breed) tot klein (40 centimeter breed). De automaat is te vinden in aankomsthal 2. Schiphol is naar eigen zeggen de eerste luchthaven ter wereld met een spandoekapparaat.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

NU in beeld

Bekijk bijzondere beelden van over de hele wereld.

Bekijk fotoserie (100)

Date met supermodel

Jake Davidson vroeg middels een YouTube-video of supermodel Kate Upton met hem naar het eindfeest van zijn school wilde. Dat ging helaas niet door, maar bij zijn tweede keus, Zweeds model Nina Agdal, lukte het wel.

Bekijk video