Man swaffelt Rotterdamse metro

Laatste update:  10 augustus 2010 14:52 info Bekijk op de kaart

ROTTERDAM - De politie heeft maandagavond in het centrum van Rotterdam een swaffelaar aangehouden. De 48-jarige Rotterdammer had met zijn geslachtsdeel tegen een metrostel staan slaan. Dit maakte de politie dinsdag bekend.

Foto:  ANP

Rond half tien kreeg de politie een melding dat er een naakte man op het Eendrachtsplein liep. Bij aankomst van de politie op het plein vluchtte de man een metrotunnel in waar hij gevaarlijke capriolen uithaalde.

Zo sprong hij over de elektriciteitsbalken waarmee de metro's worden aangedreven. Een metro die op dat moment stilstond in de tunnel, werd door de man beswaffeld.

Uit veiligheidsoverwegingen besloot vervoersbedrijf RET het metroverkeer stil te leggen en de stroom eraf te halen.

Volgens de politie was de man niet aanspreekbaar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Contract uitgelekt

Williams incasseert miljoenen van Venezolaans bedr ...

Betrapt

Als zijn vrouw echtgenote komt, heeft deze man een feestje met drie vrouwen.

Bekijk video

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl