Dieven stelen voor 75 miljoen aan pillen

Laatste update:  17 maart 2010 09:24 info

NEW YORK - Dieven hebben voor 75 miljoen dollar (ruim 54 miljoen euro) aan medicijnen gestolen uit een groot magazijn in de Amerikaanse staat Connecticut. Dat gebeurde tijdens een zware storm, meldde de politie.

Foto:  ANP

De inbraak was in een opslagplaats van de medicijnreus Eli Lilly & Co.

De politie sprak van een uitstekend voorbereide actie. ''Je ziet niet vaak een inbraak van 75 miljoen dollar in je leven'', aldus een politiefunctionaris.

De dieven maakten het inbraakalarm in het gebouw onschadelijk en maakten tientallen pallets geladen met onder meer antidepressiva en antipsychotica buit. Een medewerker van het magazijn zag zondagavond een gat in het dak en alarmeerde de politie.

Volgens de politie komen de medicijnen waarschijnlijk op de zwarte markt in het buitenland, waar een grote vraag is naar 'veilige' medicijnen die in de Verenigde Staten zijn geproduceerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Handweigeraar

Wedstrijdmascotte Villa imiteert Suarez

Betrapt

Als zijn vrouw echtgenote komt, heeft deze man een feestje met drie vrouwen.

Bekijk video

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl