Vibrator veroorzaakt rumoer in Duitsland

Laatste update:  5 maart 2010 19:38 info

BERLIJN - Een vibrator heeft vrijdag voor veel heisa gezorgd in de West-Duitse stad Bochum. Een vrouw waarschuwde de politie nadat ze verdachte geluiden had gehoord in haar woning.

Foto:  ANP

De Duitse vrouw belde de politie, die het harde en vreemde geluid door de telefoon hoorde en meteen een politiewagen stuurde. Een toegesnelde agent ontdekte in een lade van haar kledingkast een trillende vibrator.

De politie meldde dat de agent ,,een zeer persoonlijk voorwerp op batterijen had gevonden, dat blijkbaar uit zichzelf was aangegaan''.

De bewoonster verschoot volgens de politie onmiddellijk van kleur. Daarop wensten de agenten haar nog een fijne avond en verlieten de flat.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Handweigeraar

Wedstrijdmascotte Villa imiteert Suarez

Aapje dol op leguaan

Een roodbuiktamarin in Ouwehands Dierenpark in Rhenen heeft een exotisch vriendje opgedaan: het aapje zoekt elke dag het gezelschap van een groene leguaan.

Lees meer

Zoenen

Een bijzondere recordpoging in Thailand. Zeven koppels proberen daar zo lang mogelijk te zoenen.

Bekijk video