Nieuw-Zeelandse man mag naakt rondfietsen

Laatste update:  2 maart 2010 09:26 info

WELLINGTON - Het hooggerechtshof in Wellington heeft een Nieuw-Zeelandse nudist in het gelijk gesteld. De veertiger had van een lagere rechtbank een boete gekregen wegens aanstootgevend gedrag maar dat was onterecht, meende het hooggerechtshof.

Foto:  ANP

Dat berichtten Nieuw-Zeelandse media dinsdag.

Bouwvakker Nick Lowe fietste vorig jaar naakt op een landweggetje toen een automobiliste stopte en de politie alarmeerde, omdat ze zijn gedrag aanstootgevend vond.

G-string

Toen agenten arriveerden zei Lowe bereid te zijn zich te kleden waarop hij zijn G-string aantrok. In de rechtbank kwam het naakt fietsen hem op omgerekend 100 euro boete te staan.

Het hooggerechtshof bepaalde echter dat fietsen op een landweg lang niet zo aanstootgevend is als naakt op een trottoir wandelen. Lowe zei zich prettiger te voelen zonder kleding: ''waarom een berg bezweet wasgoed produceren als het niet nodig is?''

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Contract uitgelekt

Williams incasseert miljoenen van Venezolaans bedr ...

Betrapt

Als zijn vrouw echtgenote komt, heeft deze man een feestje met drie vrouwen.

Bekijk video

Goeroes! (video)

Goeroe Bobby J. Miltenburg vertelt over de fijne kneepjes van feedback geven

Kijk op NUzakelijk.nl